Schilderijen Veiling

schilderijen.hids.nl

Maak startpagina | Voeg toe aan favorieten

Alfabet
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Gesponsorde links
Schilderijen Veiling
GALERIE WIJDEMEREN BREUKELEVEEN, KUNSTHANDEL, GRATIS TAXATIE, RESTAURATIE, LIJST
Galerie Wijdemeren is een onderdeel van Kunstkamer Wijdemeren, gevestigd te Breukeleveen. Kunstkamer Wijdemeren is een kunstbemiddelingsbureau voor 19de eeuwse en hedendaagse schilderijen, kunstwerken, antiek en zilver. Buiten de regelmatig terugkerende exposities werken wij volgens afspraak. Voor een afspraak kunt u ons altijd bellen of mailen. Via onze nieuwsbrief houden wij u per e-mail op de hoogte van onze exposities, nieuwe aanwinsten, speciale activiteiten, kunstbeurzen en ander kunstgerelateerd nieuws.
http://galeriewijdemeren.info/

Galeries.nl
Art gallery, galerie, kunst
http://www.galeries.nl/expo.asp?exponr=16888

Glerum Auctioneers
Glerum Auctioneers
http://www.glerum.nl/

Het Middelburgs Veilinghuis
A.i. verhage kunst- en antiekveiling, het middelburgs veilinghuis
http://www.hetmiddelburgsveilinghuis.nl/

Schilder prijs
Op zoek naar de prijzen van schilders? Bij meeroffertes kunt u gratis en vrijblijvend schilder prijzen aanvragen.
http://www.meeroffertes.nl/schilders-prijs

Gerelateerd
  • Gezocht: schilderijen van george van Raemdocnk
    Wie heeft er tekeningen of schilderijen van George van Raemdonck?In het voorjaarsnummer van HeerlijkHeden, het tijdschrift van de Historische Vereniging Heemsted
  • War Horse-acteur wil Alzheimer voor kinderen inzichtelijk ..
    War Horse-acteur Mark Haayema schreef een verhaal over een dementerende oma. Het vierde boek van de schrijver is gebaseerd op zijn eigen oma, die overleed toen hij 9 jaar oud was.
  • Koning opent Late Rembrandt in Rijksmuseum
    Koning opent Late Rembrandt in Rijksmuseum | NOS
  • 'Man geeft zich aan voor aanrijding op Amsterdammer in Pue..
    Een 49-jarige man heeft zich in Porto Rico gemeld op het politiebureau in verband met de aanrijding op een 26-jarige man uit Amsterdam vorige week.
  • 'Fitting rooms and arbitrariness' in Cursief
    GORINCHEM - De schilderijen van Anja Kok zijn nog te bekijken tot en met zaterdag 4 april bij Boekhandel Cursief/ Galerie de Etage.

  • Privacybeleid