Schilderijen Veiling

schilderijen.hids.nl

Maak startpagina | Voeg toe aan favorieten

Alfabet
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Gesponsorde links
Schilderijen Veiling
GALERIE WIJDEMEREN BREUKELEVEEN, KUNSTHANDEL, GRATIS TAXATIE, RESTAURATIE, LIJST
Galerie Wijdemeren is een onderdeel van Kunstkamer Wijdemeren, gevestigd te Breukeleveen. Kunstkamer Wijdemeren is een kunstbemiddelingsbureau voor 19de eeuwse en hedendaagse schilderijen, kunstwerken, antiek en zilver. Buiten de regelmatig terugkerende exposities werken wij volgens afspraak. Voor een afspraak kunt u ons altijd bellen of mailen. Via onze nieuwsbrief houden wij u per e-mail op de hoogte van onze exposities, nieuwe aanwinsten, speciale activiteiten, kunstbeurzen en ander kunstgerelateerd nieuws.
http://galeriewijdemeren.info/

Galeries.nl
Art gallery, galerie, kunst
http://www.galeries.nl/expo.asp?exponr=16888

Glerum Auctioneers
Glerum Auctioneers
http://www.glerum.nl/

Het Middelburgs Veilinghuis
A.i. verhage kunst- en antiekveiling, het middelburgs veilinghuis
http://www.hetmiddelburgsveilinghuis.nl/

Schilder prijs
Op zoek naar de prijzen van schilders? Bij meeroffertes kunt u gratis en vrijblijvend schilder prijzen aanvragen.
http://www.meeroffertes.nl/schilders-prijs

Gerelateerd
  • Schilderij Jan Lievens ontdekt bij de Fundatie
    Weblog Zwolle, actueel nieuws vanuit de hoofdstad van Overijssel
  • Tentoonstelling - grafiek en tekeningen/schilderijen
    Bie Flameng (grafiek en tekeningen) en Eliane Van Baelen (schilderijen) exposeren tot en met 15 maart in boekhoudkantoor Geunes & Gijbels.
  • Inez Creuwels schilderijen en Yuri van Zeijl, sculpturen
    Elke week opnieuw is het spannend hoe de nieuwe serie kunstwerken in het Regthuys hun plekje krijgen in de ruimte. Ook nu weer hebben de kunstenaars Inez Creuwels en
  • Expositie in Galerie in de Molen met werk van 2 kunstenaar..
  • Abstracte Schilderkunst samen met Ierse truienEen bijzonde..
    Putten Elspeet Garderen Nijkerk Uddel Voorthuizen

  • Privacybeleid